Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Musze podzielić się pewną smutną refleksja.
Ogromny niesmak wywołuje u mnie niemoc i marazm ze strony Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Wpływa to bardzo negatywnie na wizerunek prokuratury, która zamiast na straży praworządności, stoi na straży... właśnie... czego???
Przypomnę o co są podejrzani powiatowi włodarze PSLu, są to przestępstwa wyłudzenia środków publicznych, fałszowania dokumentów, przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków, nielegalnej kopalni firmowanej i ukrywanej przez władze powiatu na terenie gminy werbkowice, sprawstwo kierownicze – zmuszanie do fałszowania dokumentacji. Wszystko to były działania na szkodę interesu publicznego, na szkodę interesu ekonomicznego państwa na wiele milionów. Dochodzi sprawa nękania Ś. P. powiatowego lekarza weterynarii i ukrywanie potężnych dochodów – poświadczanie nieprawdy.
W obliczu obszernego materiału dowodowego (dokumentów, zeznań świadków)
i opisywanych bardzo szczegółowo przez media przestępstw, popełnianych przez władze powiatu hrubieszowskiego prokuratura pozostaje dziwnie bezradna i bierna. O co tutaj chodzi?
W obliczu dowodów i publikacji wydaje się, że władze powiatu hrubieszowskiego działały i działają w dalszym ciągu na szkodę interesu publicznego, wyłudzając miliony złotych, marnotrawiąc środki publiczne, ustawiając konkursy, przekraczając uprawnienia. Przecież w dalszym ciągu mogą działać na szkodę nas, obywateli!!! Dlaczego prokuratura im na to pozwala?

Autor: Bul, Andrzej Bul
Data dodania: 2017-05-18 08:13:14


« poprzedni wpis powrót do brulionu następny wpis »