Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

w okolicach Alojzowa znaleziono owczarka około 1 roku, aktualnie przebywa pod opieka UG Werbkkowice, może to ten poszukiwany owczarek

Autor: memo
szczegóły » Data dodania: 2017-09-23 11:06:02

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu psa. W poniedziałek (18.09.2017) w godzinach popołudniowych w miejscowości Teptiuków zaginęła sześciomiesięczna suka owczarka niemieckiego, kolor czarny lekko podpalany. Wyszła prawdopodobnie furtką do głównej ulicy na trasie Hrubieszów-Zosin tuż przy sklepie pana Łukawskiego. Mógł być wówczas z nią biały duży pies, który wieczorem wrócił sam. Może ktoś wówczas tą trasą przejeżdżał i widział te psy lub wie gdzie może się znajdować suczka. Roxy jest dla nas kimś więcej niż tylko psem. Wiem, że wielu jest ludzi dobrego serca, którzy wiedzą co teraz czujemy. Bardzo proszę pomóżcie odnaleźć nam suczkę. Jej zdjęcia znajdują się w ogłoszeniach, zakładka inne lub na Facebooku. Osoby, które coś wiedzą lub widziały proszę o kontakt telefoniczny 601963863. Znalazcę czeka nagroda.

Autor: jws
szczegóły » Data dodania: 2017-09-22 01:10:04

Grocie dlaczego inicjalami rzucasz boisz się? Wychodzi na to, że jesteś z zielonej drużyny albo przydupas pyzy co zdradziła młodych wyborców. Nie masz cywilnej odwagi nawet logujesz się jako J.K bo kronikarzowi do pięt nie dorastasz.
A ogólnie nie szastaj tak historią abyś nie został jej więźniem i nie patrzył na nią jak przez pryzmat. Już chorzy pisowcy chcą nauczać tylko historii Polski.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-19 13:45:58

Przepraszam miało być macro

Autor: Michał.
szczegóły » Data dodania: 2017-09-19 12:28:34

Marko, ty chyba jesteś potomkiem tych którzy chlebem i solą witali sowietów w 39 roku i pomagali mordować Polaków . Gratuluję dobrego samopoczucia .

Autor: Michał.
szczegóły » Data dodania: 2017-09-19 09:59:34

Griot
czytam w Wiadomościach:
"W sobotę 16 września, w ramach tegorocznych Rubienaliów, na miejskim Rynku odbył się koncert z okazji 10-lecia Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej na Roztoczu".
" 17 września na Cmentarzu Wojskowym..."
Takie są fakty. A zapowiedzi to jeszcze nie fakty.

Autor: macro
szczegóły » Data dodania: 2017-09-19 09:31:09

macro , przeczytaj w zapowiedziach : Rubienalia - 617 rocznica nadania praw miejskich " a potem zabieraj głos . Kończę dyskusję .

Autor: Grot
szczegóły » Data dodania: 2017-09-19 08:08:32

Grot
coś Ci się pomerdało.Impreza z okazji 10-lecia Harcerzy Roztocza była 16.09, a rocznika napaści przypada na 17 września. Nie była to impreza lokalna tylko regionalna i nie burmistrz ją organizował. I jeszcze jak byś doczytał że śpiewano utwory J. Kaczmarskiego i P. Gintrowskiego od których patriotyzmu można się uczyć, to byś nie pisał głupot.
Chyba że rocznicę 17.09. po Twojemu trzeba obchodzić trzy dni przed i trzy dni po.

Autor: macro
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 17:22:19

Panie B D o nicku B** dlaczego odnosisz się tylko do samej daty agresji na Polskę a nie konsekwencje jakie za sobą niosła. Śmierć tysięcy żołnierzy , Katyń , Kozielsk ,Miednoje . Tysiące rodzin wywiezionych na Syberię w bydlęcych wagonach , głód , choroby ,mróz , wyniszczająca praca na mrozie , którego ty nawet nie miałeś okazji nigdy poznać .Tragedia rozdzielonych rodzin , tysiące sierot na nieludzkiej ziemi - jeszcze dziś są tacy , którzy tam jadą żeby zapalić znicz chociaż w przybliżonym miejscu grobu rodziców . Rozczulacie się nad młodzieżą , która ma teraz wszystko w nadmiarze no i spokój.

Autor: Grot
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 16:22:06

Grot zluzuj. W Warszawie i innych miastach normalnie odbywają się festyny, pikniki rodzinne, koncerty, eventy. Szkoła jest od tego aby nauczyć co było 17 września o napaści ZSRR, Zaleszczykach i między innymi haniebnym rozkazie Rydza o nie podejmowaniu walki z najeźdźcą ze wschodu i nie przez wyczerpane oddziały jak piszesz ale z Kop, policja państwowa i jednostkami tylowymi, zapasowymi, rezerwowymi czy improwizowanymi. Na szczęście niektórzy podejmowali walkę jak Dobrzanski. W mieście z tego co widziałem oczywiście odbyły się stosowne uroczystości. Miasto świętuje swoje święto ale tobie nie pasuje, że to wypadło w niedzielę za rok niedziela nie wypadnie już 17tego powiesz dlaczego nie za tydzień. Następny mądry wyskoczy że jest rocznica II rozbioru na skutek czego była insurekcja i III rozbiór zasłania kibitki, rusyfikacja, germanizacja, 123 lata niewoli (Hrubieszów więcej)... Jak komuś wesele wypadnie 17tego odmowisz?

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 14:24:06

Witam. Czy w hrubieszowie przyjmuje lekarz hematolog? Czy ktos moze mi polecic dobrego hematologa?

Autor: iza.b
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 12:35:51

zwróćcie uwagę przy kupowaniu przetworzonej zywnoci czy w składzie jest przypadkiem olej palmowy, ostatnio ze względu na swoja taniochę zastapił rodzime oleje rzepakowe i inne, pchany jest do wszystkiego, ciast, białego pieczywa, jogurtów, sałatek itd itd, zwróćcie jeszcze uwagę na jedno co już jest podnoszone przez Czechów grożą oni zakazem sprzedarzy na swoim terenie innej zywności niż w krajach zachodnich, a praktyka jest taka że w takim samym opakowaniu ale przeznaczonym na rynek angielski dodanym olejem jest olej rzepakowy a na rynek wschodnieuropejski jest on zastapiony olejem palmowym, anglicy u siebie zakazali stosowania tego rakotwórczego i zapychajacego zyły oleju a nam wciskaja

Autor: stefan19
szczegóły » Data dodania: 2017-09-17 14:36:47

,, Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" Tak panie burmistrzu !!! Trzeba mieć takt , odrobinę wyczucia i godności . Jak można w takim dniu ,dniu kiedy 78 lat temu Związek Radziecki napadł na Polskę mordując żołnierzy wycieńczonych walkami z Niemcami a także ludność cywilną organizować festyny koncerty i zabawy ? Za parę lat ci młodzi ludzie powiedzą że ten dzień kojarzy im się z przyjemnościami , radością bo superburmistrz zafundował im imprezę zamiast apelu pamięci , składania wiązanek palenia zniczy . Tych miejsc pamięci jest trochę w okolicy. Czy ci młodzi ludzie będą pamiętać o tych , którzy oddali życie po to aby oni teraz mogli żyć bez lęku i obaw ?

Autor: Grot
szczegóły » Data dodania: 2017-09-16 18:50:34

o jak moderator ładnie czyści brulion z komentarzy, wczoraj było trochę więcej i na aktuallny temat

Autor: skandy
szczegóły » Data dodania: 2017-09-15 08:39:52

A różnica między mną a Tobą grzechu polega na tym, że oni Ciebie karmią - dlatego rozumiem desperację z jaką ich bronisz, walczysz w ten sposób o własne być albo nie być - a ja chcę tylko dla szkodników sprawiedliwości. :) Chcę żeby przestali działać na szkodę tego powiatu! Co złego w tym widzisz funkcjonariuszu partii ludowej? ;)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 08:23:33

Grzesiu, jak się będziesz tak podniecał to Cię Kuropatwa ani PSL nie wynagrodzą za wpisy. ;) Takie okazywanie emocji jest nieprofesjonalne. :)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 08:11:45

Krebs - ile ty człowieku możesz mieć w sobie nienawiści do ludzi!! ktoś nadepnął Ci na coś? psychiczny jesteś. dobrze, że prawde mówisz ale po telewizjach latasz. na emeryturze jesteś już panie K. sam w tym syfie siedziałeś. ogarnij się, przyjdzie i czas na ciebie. a kronikarz miał się ujawnić i gdzie jest? podobno siedzi w uchaniach w gminie na stanowisku. oczywiście bez znajomości, konkurs nie był ustawiony. no gdzież.... buahahhahaha!

Autor: grzechu1234
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 07:59:05

emocje to zły doradca, polecam Nerwosol

Autor: hrubek2
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 16:38:04

Kompleksy to chyba masz Ty. Zając dwa miesiące temu odpowiedział innemu mieszkancowi tak "Rzeka Huczwa i jej kanał "ulgi" jest własnością i zarządzany przez Wojewódzki Zarząd Urządzeń i Melioracji Wodnych w Lublinie. Także zgłaszaliśmy ten problem wykoszenia rzeki i kanału więc mamy nadzieje że to w końcu uczynią. Podzielam Pana zdanie że nie jest to dobra wizytówka. Pozdrawiam." Pewnie oczekujesz, że miasto wykosi? A Ty za swoje hajsy też posesję u sąsiada byś sprzatal bo jest tam syf? Widocznie lublin ma gdzieś chwasty w rzece tak jak starosta drogi powiatowe w mieście.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 15:42:39

grzechu, nikt nie wątpi, ze Twój pryncypał jest niewinny. Ile ktoś nielegalnie zarabiał na zatruwaniu środowiska dzięki Kuropatwie i spółce? Bo to on wydaje decyzję, a potem na bieżąco i szczegółowo nadzoruje i kontroluje rekultywację... czy kopalnię? ;) Bo już nie wiem! :))
Ale tak ma być. Minister Nowak poleciał za zegarek a Kuropatwie Prokuratura w Janowie Lubelskim umorzyła nieujawnienie w oświadczeniach majątkowych kilkuset tysięcy. To jest właśnie polskie państwo...
Czy to prawda, że w Strzyżowie dla prokuratury pracował ten sam rolnik, który wcześniej pilnował wysypiska i zasypywał przywożone przez TIR-y śmieci??? Tak słyszałem.... ze wcześniej płacili mu śmieciarze a teraz prokuratura... i że kopią w odpowiednich miejscach? ;) Dziwny kraj.
Jednak grzechu Twój wąsaty guru popłynie. Niebawem pojawi się dłuższy reportaż telewizyjny a do finiszu zbliżą się pozostałe śledztwa. Osiem wątków? :) Nie ciesz się za wcześnie. Bo i umorzenie z Janowa przejął podobno Zamość! :)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 15:30:38