Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , średnio inteligentny człowiek dostrzeże , że poszły w kąt polemiki , ścieranie się poglądów , że zanikł lokalny ludyczny koloryt dodający smaczku i humoru i na koniec , tak będzie wyglądał polski internet po zadziałaniu ACTA , wolność słowa z kagańcem na buzię

Autor: jag
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 18:21:51

Najnormalniej w świecie. Mówią ci, którzy mają coś do powiedzenia.

Autor: Admin
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 17:12:08

FASD , Ryba , Ryba , FASD - super jest

Autor: duniek59
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 16:20:08

http://lubiehrubie.pl/zapowiedzi/zlot-aut-amerykanskich-hrubieszow-2012

Autor: Mar123
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 14:03:26

Mam pytanko - czy jest w Hrubieszowie dobry tapicer?

Autor: waluciarz
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 14:02:50

Rzeczywiście Fasd, zaczyna to być zabawne. Pozostało jeszcze kilka możliwości, w związku z tym proponuję szeroko zakrojoną akcję, logowania się na LH, loginem zbliżonym do mojego. Ma to bardzo społeczny i przyszłościowy wymiar. Jeżeli kiedykolwiek zdarzy się okazja ponownego głosowania na, np. plac zabaw, umiejętność zakładania konta będzie jak znalazł. Można by też wydzielić do tego celu jedno ze stanowisk w sali komputerowej HDK. Proponuję całą akcję objąć honorowym patronatem jednego z kół wędkarskich. Zawsze to jakaś forma zarybiania przecież...

Autor: oli
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 08:49:40

UWAGA!!!!
Na lubiehrubie w zakładce ogłoszenia pojawiło się niedawno ogłoszenie o pracę PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH jeśli nie chca pracować w wolątariacie ZA DARMO to niech szukają innej pracy. Jednym słowem WYZYSK!
Pozdrawiam

Autor: Chomikkkk
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 08:34:38

Kpt. Rybo
- szacun! Ty najzwyczajniej w świecie masz fanklub! Bo komuś zechciało poświęcic te 3 minuty tylko po to, aby zrobic sobie login podobny do Twojego ;) Naprawdę uważam, że powinieneś się czuc doceniony:)
Konfucjusz,
Rzeczywiście intrygujące... Nie wiem kto pisał tekst, który tam został zamieszczony, ale ewidentnie należy mu się czułe docenienie, najlepiej z imienia i nazwiska nius o Tworzącym Historię;)
Teraz pytanie do Ciebie - czy jest napisane, tak jak napisałeś niżej, że 1 września wkroczyły do HRUBIESZOWA wojska hitlerowskie?
Niezależnie od powyższego, to jest idealny przykład JAK BYC POWINNO. Otóż, wg mnie, poza ewentualnymi konsekwencjami dyscyplinarnymi (jakieś drobne upomnienie czy cuś) urzędas, który to pisał i zatwierdzał powinien byc obciążony kosztami naprawy. Czyli zamiany tych kilku liter, chyba że trzeba nową tablicą - to oczywiście całości. Jest to z jednej strony błaha sprawa (jeśli chodzi o koszta, bo wizerunkowo to strzał w stopę), ale z drugiej - jak jakiejś bidzie od informacji ipromocji można pomylic Armię Czerwoną z Armią Krajową na tablicy informacyjnej, to dlaczego burmistrz miałby nie mylic się w poważniejszych sprawach, co ciągnęłoby duże koszty?
Uważam, że odpowiedzialnosc za wykonaną pracę powinno byc podstawa jakiegokolwiek stanowiska, szczególnie w urzędach! Jak urzędnik nie chce pracowac za 2-3 tys. bo mu w razie spartaczenia czegoś grożą duże kary, to niech by zarabiał 4-6 tys., wówczas byliby lepsi ludzie, odpowiedzialnosc za pracę itd. A że połowie by się nie chciało, to by było o połowę mniej - w zupełności by wystarczyło...

Autor: Studio S
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 03:13:58

Panowie i Panie... Zapewne chadzacie drogą przez park miejski im.Solidarności w stronę naszego kochanego UM. Mijacie zapewne nową, piękną tablicę informacyjną postawioną w tymże parku. Ktokolwiek przeczytał od początku do końca co jest tam wypisane - stawiam mu piwo. Chyba nikt na nie nie zasłużył, albowiem któregoś pięknego dnia spacerując z synem postanowiłem zapoznać go z treścią umieszczoną na owej tablicy. Jakież było moje zdumienie i oburzenie, gdy dochodząc do zapisów o historii najbliższej, a konkretnie o wybuchu II wojny światowej odczytałem na głos mojemu synowi co następuje:
"1 września wkroczyły do Hrubieszowa wojska hitlerowskie, a 17 września wkroczyła Armia Krajowa" !!! Brawo! zakrzyknąłem Brawo! Jak tyle lat żyję, to pewnie w nieświadomości jakiejś dorastałem, bo mnie uczono, że 17 września wkroczyła do Polski Armia Czerwona. Mój 11-letni syn pewnie uznałby ten zapis za właściwy, a mnie aż krew się zagotowała. Ile kosztowała ta tablica? Co na to byli żołnierze AK? To straszna kompromitacja. Co na to nasz historyk POZI? Idźcie jutro wszyscy pod tą tablicę i przeczytajcie sobie od góry do dołu. Może jeszcze jakieś perełki wyłapiecie? Na co Wam podziemny Hrubieszów, jak naziemny jest totalnie ślepy. Że nikt tego jeszcze nie zauważył. A przecież toto stoi już jakiś czas... Ehhhh...

Autor: 1234g
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 23:58:28

O nie..........

Autor: Flet91
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 23:45:05

O tak...............

Autor: ilonka
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 23:42:04

Ale przecież, nikt nikomu,nie zabrania szczerości wypowiedzi. Chodzi o to, aby dyskusja toczyła się wokół danego tematu, a nie wokół osób wyrażających opinię. O ile do tej pory łatwo było określić autora wypowiedzi, o tyle określenie adresata, do którego była skierowana wypowiedź, już nie. Podam taki przykład z historii wpisów na LH. W rzeczywistości brulionowej funkcjonowało swojego czasu, kilku (przynajmniej trzech) userów podpisujących się nickiem: "kpt. Ryba". W pewnym momencie ktoś, w zapędzie polowania na kpt. Rybę, napisał tak, cyt. "kpt. Ryba to pedał". Oczywiście znalezienie autora tego wpisu nie przysporzyło by żadnych kłopotów, ale jednoznaczne określenie adresata, czyli kogo autor miał na myśli (pod warunkiem, że myślał), już nie. A więc praktycznie nie ponosił żadnej odpowiedzialności za swoje postępowanie. Sytuacja zmienia się dzisiaj. W dalszym ciągu można dokonywać takich wpisów, ale towarzyszy nam pełna jasność, że jest tylko jeden, zarówno autor jak i adresat. Rejestracja wcale nie narusza naszej anonimowości, daje nam jedynie naszą internetową tożsamość.

Autor: Michal555
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 12:54:37

Nie do końca masz rację Piracie. Stronkę można bardzo łatwo zaśmiecić. Pytanie - tylko po co. Niewątpliwie łatwość/anonimowość wpisywania opinii sprzyjała szczerości. Teraz wypowiedzi będą wyważone. A nie o to tu chodzi, chyba że jesteś właścicielem strony i nudzi Cię moderowanie wpisów itp.

Autor: anies29
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 09:54:39

I bardzo dobrze, że się odgradza bo w ten sposób ograniczy pojawianie się wielkiej ilości głupich wpisów, które tylko zaśmiecały brulion.

Autor: batonek88
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 09:43:55

Uważam, że mocną stroną starego LH było właśnie dodawanie wpisów bez konieczności rejestracji. Oczywiście logowanie i rejestracja trochę to teraz zmienią. Większość serwisów w obecnych czasach dąży do uproszczenia poprzez rezygnację z procesów rejestracji, a LH trochę się teraz odgradza.

Autor: patrykowi3c
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 08:46:36

W sieci jest tyle serwisów oferujących dziesięciominutowe skrzynki po to,aby np. założyć gdzieś konto i już. Anonimowość gwarantowana.

Autor: atc
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 08:43:22

Hrubieszów.info niedostępne atak anonimowych czy też zmiana wyglądu strony?

Autor: fing
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 00:24:26

Logowanie jest po to aby nikt nie podszył się pod kogoś nick i to jest plus, dobrze ze nikt pierwszy nie zalogował się pod Byłego, FASDa czy Kapitana i nie chciał odsprzedać konta:D Kogoś kto naruszał prawo i tak można by było znaleźć przykład mieliśmy. A taka Baba i Chłop niech się logują i sobie głupoty piszą i tak nie będzie wiadomo kto to.

Autor: agatus
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 00:19:47

Co ciekawe, to z tym ponoszeniem odpowiedzialności jest chyba inaczej.
Tj. odpowiedzialnosc ponosiliśmy i bez logowania. Myślę, że tamtego "hrubieszowiaka" bez większego trudu namierzono. A przynajmniej, że namierzono by go bez trudu, jeśli byłoby na to zapotrzebowanie (nie wiem czy było i na ile). Ja teraz przy rejestracji na LH nie podałem swojego mejla, z którego na co dzień korzystam, tylko poświęcając te 3 minuty, o których niżej założyłem nowego mejla. Nie wiedziałem przy rejestracji czy będzie on widoczny przy podpisie (nie chciało mi się czytac tych regulaminów...) - nie chciałem ryzykowac, aby do mnie chłop z babą pisali ;)
Więc skłaniałbym się do opinii kpt. Ryby, że tu jednak o umiejętnosc założenia mejla chodzi.
Ale spokojnie, myślę, że z czasem powrócą...

Autor: koko
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 23:15:18

proszę bardzo jak ładnie teraz znikną problemy z co niektórymi użytkownikami i sam fakt ponoszenia odpowiedzialności za słowo pisane spowoduje podniesienie poziomu rozmów BRAWO

Autor: Anonymous
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 20:11:25