Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Bo w Hr mało się buduje. Możesz bez problemu kupić cały dom z działką (znam 2 takie lokalizacje), ale ludzie się cenią bo nieraz całe życie włozyli w budowe i utrzymanie takich willi i szkoda im teraz to oddawać za 150tys
Ceny dyktuje rynek, skoro są wysokie to znaczy że są chętni aby tyle zapłacić.

Autor: MMarek
szczegóły » Data dodania: 2012-06-10 21:04:12

czy mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego ceny mieszkań w hrubieszowie są zbliżone a czasami dużo wyższe niż w zamościu? czy tu jest coś wyjątkowego?? praca?? perspektywy??

Autor: olga
szczegóły » Data dodania: 2012-06-10 20:36:08

mnie miło zaskoczyli, ale na tle ruskich czy czechów to wypadaja tak blado, że zdanie o trzech meczach podtrzymuję. Rekord pobił jeden z hrubieszowkich sąsiadów, który twierdzi ze z Rosją bedzie 8:0 w plecy ;)

Autor: Ewelka
szczegóły » Data dodania: 2012-06-10 17:32:49

Jaki by nie był za za Naszymi.

Autor: katafi
szczegóły » Data dodania: 2012-06-09 11:30:47

No i co Wy na ten wynik??? Oby dalej poszło lepiej

Autor: danielus48
szczegóły » Data dodania: 2012-06-08 21:55:41

ta strona ma usterki

Autor: krzysio128
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 17:18:28

"Były hr." na wojsko dla Ciebie za p

Autor: a.l
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 17:14:18

"Były hr"na wojsko dla Ciebie za p

Autor: Khrushchev
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 17:10:59

To wyjedź do Liechtensteinu znaturalizuj się i śmiej się z polaczków bo sobie flagi przyczepiają do samochodów a podziwiaj Holendrów że wszystko na pomarańczowo mają.

Autor: obszanski
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 15:57:32

'były'
To raczej smutne, że nie potrafiłeś podać żadnego logicznego wydłumaczenia w odpowiedzi na pytanie syna. Mój syn (może dlatego, że jest starszy) nie zadaje pytań, na które odpowiedź jest oczywista dla każdego polaka, który chociaż trochę interesuje się piłką nożną - przynajmniej z okazji rozgrywek na Euro.
Poza tym - o ile mi wiadomo to Liechtenstein nie ma swojej drużyny na tym Euro.

Autor: Dawid Boss
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 15:41:55

Aha jeszcze jedno B** to że z jakimś krajem wygramy w piłkę nie oznacza że jesteśmy lepsi od tego kraju. porównaj zarobki w Polsce i w Liechtensteinie ;)

Autor: maxi061
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 13:30:58

oczywiście ;)

Autor: pola
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 13:28:59

To powiedz mu, ze jak tych kilku Polaków wygra chociaż raz niech będzie dumny iż Polska jest w czymś lepsza od innego kraju i niech będzie z tego dumny. Na Boże Narodzenie tez krytykujesz tych co ozdabiają światełkami domy?

Autor: marco123
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 12:05:39

B** to nie o to chodzi. Mały ma niecałe 4 lata ale jak sie go zapyta o jego kraj, flage i godło to potrafi to podać. Ale już sie mnie zdążył zapytać po co na samochodach są flagi i nie potrafiłem mu podać żadnego logicznego powodu, zgodnego z tym co wcześniej wiedział o symbolach narodowych i szacunku do nich.
W przedszkolu uczą, że flaga i orzeł to najważniejsze symbole (no poza krzyżem ;) ) i te symbole są związane ze świętami narodowymi, wojnami, bohaterami, patriotyzmem itp. A weź tu mu wytłumacz że to po prostu kilka meczy, w których zagra kilku Polaków. Nijak nie przechodzi mi przez gardło porównanie

Autor: damian777
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 11:15:23

Zabieraj go jeszcze na obchody majowe i dzień niepodległości aby w przyszłości nie wstydził się zamanifestować swoją narodowość i przywiązanie do kraju i nie widział w tym nic dziwnego.

Autor: jęędrek
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 08:46:05

B** niczego co jest związane z wiarą nie robię pod publiczkę, więc nie znajdziesz u mnie w szafie "kościołowej" garderoby i nie jeżdzę na myjnię w sobote zeby do kościoła pojechać błyszczącą 12 letnią furą. Owszem cała idea procesji opiera się na tym, że wtedy manifestuje się swoją przynależność do Kościoła. Nie jest to dla mnie jakiś najprzyjemniejszy sposób modlenia się, ale ide tam z małym synem, któremu pokazuję różne formy życia religijnego. Przyrzekałem, że wychowam go w wierze katolickiej więc to wypełniam. A jego wiek już pozwala żeby po odpowiednim wytłumaczeniu kilku spraw zabrać go na taki "spacer"

Autor: agadta
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 08:32:48

Były. Mi też za bardzo nie podoba się ten internacjonalizm w kadrze ale tak jest niemal wszędzie. Kiedyś był mecz Francji nie pamiętam już z kim w którym nie grał żaden urodzony we Francji piłkarz. Nie podoba mi się to ale skoro inni tak robią to my w ramach wyrównania szans też to robimy. Powinniśmy wprowadzić chociaż obostrzenia polegające na znajomości języka, hymnu i podstawowej historii kraju dla "przybyszy".
Piszesz że to Ukraina nam załatwiła Euro. To prawda ale sami bez Polski by sobie nie poradzili. Zanin nam zaproponowali współorganizację chcieli zrobić Euro z Rosją ale tamci odmówili.
Były. Nikt Cię nie zmusza do kibicowania czy wywieszania flagi, nie za to jesteś krytykowany tylko za nazywanie idiotycznym zwyczajem wywieszania flag przed meczem. Po prostu jej nie wywieszaj, jaki sens jest obrażać ludzi w tym fajnym zwyczaju który nikomu nie szkodzi?

Autor: chrisstof
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 08:03:05

Były a na tą procesje to po co idziesz? Pokazać jaki z Ciebie katolik od święta a później krytykować ludzi za to, że flagę sobie powiesili? Uległem tej samej modzie czyli jakiej że szanuje ten kraj i barwy bo Ty chyba nie przecież przyłącza do kanalizacji Ci za darmo nie zrobili? Nie podoba Ci się nie zwracaj na to uwagi tyle w temacie.

Autor: seko
szczegóły » Data dodania: 2012-06-06 00:07:37

tak , wystarczy otworzyc stronę by zderzyc sie z parafianizmem hrubieszowskim , wszystko złe , niedobre , głupie , itd , im więcej inwektyw tym lżej na sercu , sto lat nie wystarczy by zmienic mentalność wieśniaków , przepraszam wieśniaków , chodzi o wieśniactwo w myśleniu i postrzeganiu rzeczywistości , z przyjemnościa oglada się świętowanie jubileuszu królowej w Anglii , symbole narodowe wszędzie i w różnych formach , ale oni mieszkają w europie a nie gdzieś na jej obrzeżach , ciemnych , zacofanych , obarczonych piętnem wiecznego męczennika z urazami i pretensjami do całego świata

Autor: hawer1980
szczegóły » Data dodania: 2012-06-05 21:07:12

Tedi - może jestem dziwny, ale nie mam zamiaru kibicować niby-polskiej reprezentacji, gdzie zdarzają się przypadki że taki reprezentant nie powie ani słowa po polsku. Zaraz mi powiecie że pewnie kumpluję się z Tomaszewskim, ale on akurat tutaj ma rację. Piłkarzy bierzemy z Francji albo z Afryki, reprezentacja w ping-ponga to jakieś azjatki - więc ja się pytam: gdzie tu Polska? To tak odbiegając od tematu, bo cały czas mowa o tym podnieceniu związanym z ME.
A wiecie, że gdyby nie działacze - "biznesmeni" z Ukrainy, którzy najpierw załatwili w UEFA co trzeba a potem wybudowali swoje własne stadiony - to Polska by tym gospodarzem NIGDY nie była. Sami nie dali by rady a Polska jest na doczepkę.
B** rozumiem że prowokujesz żebym ci jakoś dokopał, żebyś ty z kolei mógł mi odpisać ale nic - po prostu uległeś tej samej modzie. Już to tutaj zostało powiedziane, że ta flaga przy samochodzie, zresztą nie tylko w tym miejscu podczas najbliższych dni - nie będzie świadczyła nic o tym, który ją powiesi.
Mik - co do królowej, to nie mam pojęcia. Nie za bardzo rozumiem po co była ta transmisja, może dla rodzin tych co tam pojechali do pracy. Analogicznie było by transmitować jakieś np 60 urodziny Putina - analogicznie ale jakże inne były by zdania na ten temat.
Na zakończenie to mi tylko napiszcie czy już się rozpoczął u Was sezon na meszki i komary bo sie wybieram na procesje do Garnizonu a potem na grila ;)

Autor: XD.
szczegóły » Data dodania: 2012-06-05 20:52:36