Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Uważam, że mocną stroną starego LH było właśnie dodawanie wpisów bez konieczności rejestracji. Oczywiście logowanie i rejestracja trochę to teraz zmienią. Większość serwisów w obecnych czasach dąży do uproszczenia poprzez rezygnację z procesów rejestracji, a LH trochę się teraz odgradza.

Autor: patrykowi3c
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 08:46:36

W sieci jest tyle serwisów oferujących dziesięciominutowe skrzynki po to,aby np. założyć gdzieś konto i już. Anonimowość gwarantowana.

Autor: atc
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 08:43:22

Hrubieszów.info niedostępne atak anonimowych czy też zmiana wyglądu strony?

Autor: fing
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 00:24:26

Logowanie jest po to aby nikt nie podszył się pod kogoś nick i to jest plus, dobrze ze nikt pierwszy nie zalogował się pod Byłego, FASDa czy Kapitana i nie chciał odsprzedać konta:D Kogoś kto naruszał prawo i tak można by było znaleźć przykład mieliśmy. A taka Baba i Chłop niech się logują i sobie głupoty piszą i tak nie będzie wiadomo kto to.

Autor: agatus
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 00:19:47

Co ciekawe, to z tym ponoszeniem odpowiedzialności jest chyba inaczej.
Tj. odpowiedzialnosc ponosiliśmy i bez logowania. Myślę, że tamtego "hrubieszowiaka" bez większego trudu namierzono. A przynajmniej, że namierzono by go bez trudu, jeśli byłoby na to zapotrzebowanie (nie wiem czy było i na ile). Ja teraz przy rejestracji na LH nie podałem swojego mejla, z którego na co dzień korzystam, tylko poświęcając te 3 minuty, o których niżej założyłem nowego mejla. Nie wiedziałem przy rejestracji czy będzie on widoczny przy podpisie (nie chciało mi się czytac tych regulaminów...) - nie chciałem ryzykowac, aby do mnie chłop z babą pisali ;)
Więc skłaniałbym się do opinii kpt. Ryby, że tu jednak o umiejętnosc założenia mejla chodzi.
Ale spokojnie, myślę, że z czasem powrócą...

Autor: koko
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 23:15:18

proszę bardzo jak ładnie teraz znikną problemy z co niektórymi użytkownikami i sam fakt ponoszenia odpowiedzialności za słowo pisane spowoduje podniesienie poziomu rozmów BRAWO

Autor: Anonymous
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 20:11:25

Mimo wszystko jestem za logowaniem. Oczywiście, że spowoduje to brak niektórych osób na forum. I nie jest to spowodowane strachem przed logowaniem, tylko brakiem umiejętności założenia konta pocztowego. Problem ten dotyczy - w moim odczuciu oczywiście - przynajmniej połowy hrubieszowskich radnych. Ich obecność na LH, dawała przynajmniej namiastkę informacji na temat tego co się w mieście dzieje.

Autor: mlodzienki
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 15:15:08

I właśnie to, że trzeba podać w miarę prawdziwego maila, zniechęca niektórych, ale zamiast ważyć słowa i po prostu mniej kłamać czy siać niepotwierdzone dane - oleją sprawę i wogóle nie będą ani czytać ani pisać tutaj.
Typowa mentalność dresa-kibola: jak jestem nierozpoznawalny, mam szalik na ryju - to mogę iśćna miasto i przewracać śmietniki - ale jak mnie widać i jestem sam to siedzę grzecznie bo się boję.

Autor: miszcz
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 14:34:19

Nie do końca zgadzam się z tym, że LH traci na logowaniu. Nikt nikomu nie zabrania wyrażania swoich poglądów. Można też w dalszym ciągu - jak to określił były hrubieszowiak - powylewać na siebie wzajemnie odrobinę szamba. Jest tylko jedna zasada: trzeba się pod tym podpisać. I nie ma w tym nic zniechęcającego. Jeżeli ktoś chce powiedzieć, że kpt. Ryba jest głupi, może to zrobić. Musi jednak mieć tą świadomość, że podpisując się pod tym, bierze pełną odpowiedzialność za słowo. Natomiast co ja z tym zrobię?, czy potraktuję to jako obelgę czy zdradę tajemnicy wojskowej - to już moja sprawa.

Autor: Aneta24
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 14:09:14

Ja też jestem zdania że brulion stracił na logowaniu. Idioci, którzy bełkotali cośtam, aby dowartościować swoje ego lub ci pokroju "baby" albo "chłopa", którzy myśleli że są śmieszni - już po prostu nie będą sobie zawracać głowy, przez to będzie spokój. Ale czy na pewno potrzebny jest spokój?
Myślę, że to, że "hrubieszowiak" kiedyś kogoś publicznie pomówił, albo podobno ci "anonimowi" zaśmiecą brulion - to nie jest powód, żeby robić z niego coś hermetycznego. Zobaczymy co dalej z tym będzie: od strony projektu, grafiki - jest ok, ale taktycznie Mac to źle rozegrał, szczególnie w perspektywie powstania konkurencyjnej strony. Ludzie potrzebują wirtualnego miejsca, aby powylewać na siebie troche szamba

Autor: spz
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 13:33:44

czy do karaibskiego pirata dotarło?

Autor: kac
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 13:14:40

Mam wrażenie, że zachwyty na nowym LH są cokolwiek przedwczesne. Zjawisko inercji jest powszechne i- szczególnie w Hrubieszowie poziom akceptacji nowości jest niski. Strona główna jest mniej czytelna, zdjęcia i fragmenty tekstu pozwalały wstępnie ocenić czy materiał czytelnika interesuje, sam tytuł jest chyba dalece niewystarczający i wchodzenie do każdej wiadomości jest zniechęcające. I wreszcie logowanie, zastanawiam sie czy nie wylano dziecka z kąpielą. dotychczas było wiele postów nijakich, nietrafionych czy po prostu głupich, ale były. stanowiły lokalny koloryt, irytowały ale i bawiły, brulion żył. Teraz są same mądre, wyważone treści, ale jest to poletko trzech autorów( głównie) fasd, kpt.Ryba i były hrubieszowiak rządzą niepodzielnie, swoisty oligopol.Obawiam się, że admin podcina gałąź na której siedzi bo ilość wejść może drastycznie spaść. Ale najważniejsze jest to, że techniczne i formalne nowinki nie zastąpią braku TREŚCI, kopiowanie wiadomości z innych źródeł nie zastąpi oryginalnych tekstów o ISTOTNYCH sprawach naszego miasta. Jestem zaskoczony tym, że najważniejszemu w ostatnim okresie wydarzeniu - lustracji burmistrza nie poświęcono ani słowa a kontrowersje wokół budżetu na 2012 r. przeszły zupełnie bez echa.

Autor: Jan 1
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 11:44:01

Kilka uwag co do nowego brulionu, po dodaniu 2 wpisów.
1. Faktycznie, każdorazowe klikanie akceptacji regulaminu jest chyba niepotrzebne. Z perspektywy Admina - wcale to bardziej nie chroni niż jednokrotne zaakceptowanie. Co innego, gdyby trzeba było za każdym razem akceptowac w poprzednim brulionie, bez logowania. Miało by sens. A teraz? Tworząc konto "Fasd" godzę się na regulamin i koniec. Tu dochodzimy do perspektywy użytkownika - i tak tego regulaminu nikt nie czyta.
2. W trakcie pisania wpisu, formatuję go dodając akapit, enter itd. Na brulionie widoczny jako jednolity tekst - nie sprzyja przejrzystości i czytelności. Chyba, że w regulaminie było napisane, że teraz formatuje się tekst w inny sposób ;)
3. Na sam koniec jeszcze jedna myśl. To klikanie za każdym razem że akceptuję, uważam, że może zadziałac PRZECIW adminowi kiedyś.

Autor: xsi
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 10:58:54

Może mu chodzi o ilosc wpisów na brulionie.
Często zastanawiałem się po co niektórzy piszą pewne rzeczy. Bo było widac, że często były to rzeczy do tego stopnia głupie i niezgodne z prawdą, że ich autorzy musieli o tym wiedziec. Nie mówię tu o wpisach autorów o poglądach innych niż moje, z którymi się oczywiście nie zgadzałem, ale nigdy tylko z tego względu nie nazwałem głupimi.
Po co więc? Jedną z odpowiedzi jest może: a dlaczego nie, skoro to nic nie kosztuje? I w momencie, kiedy kosztuje (tylko poświęcony czas i to łącznie z 2-3 minuty), to już jest dla nich zniechęcające.

Autor: dami
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 10:50:15

'por'
Możesz wskazać konkretnie gdzie jest ta klapa?
Jakieś konkrety?
Potrafisz?

Autor: Aneczka
szczegóły » Data dodania: 2012-01-23 07:52:54

Panie mac , klapa , totalna klapa

Autor: RTM-Staszic
szczegóły » Data dodania: 2012-01-22 19:26:27

Podoba mi się nowa formuła LH.

Autor: dziadek
szczegóły » Data dodania: 2012-01-21 23:09:48

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120120/ZAMOSC/25166464
I jak ma być dobrze ...

Autor: ziutek56
szczegóły » Data dodania: 2012-01-21 19:18:31

Jaki tu teraz spokój :-)

Autor: Izabela lalala
szczegóły » Data dodania: 2012-01-21 11:38:14

escren jaki "żal" po co co zaśmiecać jednym ogłoszeniem stronę? Jak masz parę rzeczy do sprzedania ogłoś się w jednym.

Autor: mati88
szczegóły » Data dodania: 2012-01-21 04:57:32