Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Przecież jest opcja "dodaj artykuł" więc w czym problem?

Autor: Betti
szczegóły » Data dodania: 2012-04-04 14:09:56

Bo nie jest to w pełni publiczny portal, i dlatego na tego typu tematy nie piszą. Piszą to co administr.zlecą partie polityczne lub ktoś prywatny. Jedynie Ty piszesz, co piszesz.

Autor: Angelaa
szczegóły » Data dodania: 2012-04-04 13:55:21

Otwarcie mrówki!! Hit sezonu! Jeszcze pożalmy się że jaja drogie...i zimno będzie na Święta. A to żę CBA zajęło się tym, że p. dyrektor ZOZ-u prowadzi działalność konkurencyjną czy tam w jakiś inny sposób łamie ustawę antykorupcyjną to nikogo nie rusza. Pewnie zostanie odwołana, ale zawiesi ( lub na niby) działalność prywatnego gabinetu i jak znamy Pana Starostę ponownie powoła ją na stanowisko. A skoro już jesteśmy przy sferach kierowniczych , Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli przy Wojewodzie Lubelskim wszczął postępowanie przeciwko dyrektorowi bursy i jego zastępczyni B.G-H. za uchybienia obowiązkom lub godności zawodu nauczyciela. Grozi im nawet zwolnienie z pracy , wydalenie z zawodu a także odpowiedzialność karna. A nasz miłościwie panujący Starosta ma ciągle pełne zaufanie do dyrekcji. Grunt to mieć takich wiernych przyjaciół..

Autor: Maciekk
szczegóły » Data dodania: 2012-04-04 13:10:27

Z pompą było, oj z pompą ;-) (Za III miejsce w konkursie paragonowym można było wygrać pompę do pieca CO). Ten, kto zrobił największe zakupy tego dnia wygrał skuter, było też sporo innych nagród i niespodzianek. Owszem, sporo asortymentu można było nabyć taniej, a zakupowy szał umilała wielka mrówka kręcąca się pośród kupujących. Córka mi po dziś dzień o otwarciu "Mrówki" przypomina, machając przed oczyma niebieskim balonikiem z wizerunkiem tego jakże pracowitego stworzenia. Jeśli po zakończeniu inauguracyjnych promocji ceny nie poszybują zbytnio w górę, to będzie poważnym konkurentem dla innych branżowych hurtowni.

Autor: edward
szczegóły » Data dodania: 2012-04-04 09:46:25

Jak tam było na otwarciu supermarketu budowlanego? ile osób poszło rano z nadzieją, że zrobi interes życia?

Autor: Rafał
szczegóły » Data dodania: 2012-04-04 09:20:21

Witam słyszeliście coś o babce co sprzedaje papierosy na sztuki i blanty w gimnazjum nr 2 Szkoda że w mojej niema takiej babki

Autor: docia015
szczegóły » Data dodania: 2012-04-02 21:19:41

Maciek nie udawaj że nic się nie dzieje , pomysł nie wypalił , poprzednik ma rację to grozi smiercią nat uralna strony , stałych bywalców nie widac , jakoś wielkie portale jak Onet , Interia nie boją się nawiedzonych i ich wpisów i nie ograniczaja w niczym

Autor: qwerty12345
szczegóły » Data dodania: 2012-04-02 00:07:36

Niestety, jak przewidywałem brulion umiera. Trzy smętne wpisy na tydzień i miałkie tematy. A przecież coś się dzieje, słyszałem , że Zofię L. dyrektorkę ZOZ-u zatrzymało CBA. czy ktoś zna jakieś szczegóły?

Autor: meny
szczegóły » Data dodania: 2012-04-01 22:50:30

Oni boją się znieść wizy, bo obawiają się, że napłynie wielu ludzi, którzy będą żyć tam tylko i wyłącznie z socjalu. Ja na razie jeszcze nieśmiało, ale zaczynam twierdzić, że pojadą tam w większośći ci co mają jeszcze głowę na karku, bo kolejne władze w polsce od 20 lat skutecznie zniechęcajądo pozostania tutaj.
Tak że w tym momencie zniesienie wiz dla polaków, wcale nie było by takie złe dla hamburgerów, bo zyskali by to co najlepsze czyli młode pokolenie, które chce się dorobić, ale w usa nigdy nie grzeszyli inteligencją.
Za to dla naszych władz utrzymanie wiz jest całkiem ok - bo trzymają w jakiś sposób część Polaków w kraju, która utrzyma ich stołki i emerytów, którzy jeszcze żyją.

Autor: pelasta
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 12:59:16

Cóż, mi sojusz z USA przypomina Układ Warszawski - walczymy w nie swoich wojnach, popatrzcie ile naszych żołnierzy już zginęło. A nasz "główny sojusznik" nawet nam wiz do tej pory nie zniósł, choć inne kraje, które mniej na to zasłużyły w bojach, jeżdżą tam bezwizowo. A Unia Europejska? Taka spółka, do której obecnie więcej trzeba wkładać, niż się zyskuje - ot, RWPG II... Jan Kochanowski wieki temu trafnie zapisał: "Nową przypowieść Polak sobie kupi. Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

Autor: fghj
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 11:55:47

... Bo w polszy to mamy klasyczny przykład demokracji, do której nie ma się co przyczepić. Normalnie nic tylko szerzyć tą demokrację tak ja to robi USA, tylko że oni to przynajmiej łupy jakieś zawsze zgarną

Autor: okrutnyjabu
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 11:37:48

Ty akurat na równi nie stawiaj mnie z tymi co chcą Polaków rezać ... bo zagalopowujesz się. Tam akurat nie jednostki nienawidzą Polaków, lecz nieliczne jednostki darzą nas jakimś tam szacunkiem. I to nas różni. A to że mam ich gdzieś oznacza ich rewolucje mnie nie interesują, sprawy wewnętrzne - to kraj bardzo demokratycznie dziki (demokracja nie istnieje u nich).

Autor: zenit
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 10:55:54

Choć oczywiście chamstwu, również ukraińskiemu, przeciwstawiać się należy ze stanowczością, tu masz rację. Doceniam również waleczność i obronę polskości, ale niekoniecznie poprzez obsrywanie innych narodów.

Autor: kwoty
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 10:29:32

Małolat,
Jak odbywała się tzw. Pomarańczowa Rewolucja, polscy nacjonaliście postulowali, by dogadać się z Rosją i Ukrainę podzielić wg starego klucza, tj. zachód do Polski a wschód i południe do Rosji.
Dla mnie takie gadanie, że srasz na nich wszystkich stawia Cię na równi z Ukraińcem, który mówi, że jeszcze będą Polaków rezać.
Twoje prawo obsrywać kogo Ci się podoba, nie rozumiem tylko dlaczego się dziwisz, że Twój ukraiński odpowiednik, który doskonale wie, że go obsrywasz za fakt bycia Ukraińcem, ma później chęć "rezać"? Ty, polski "pan" go obsrywasz, to on znosi dopóki go trzymasz za gardło, a jak się wysmyknie to łapie za widły i inne rekwizyty i reza. Przecież to wszystko już było...

Autor: marekhrubek
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 10:26:55

Może ktoś zamieści informacje który to "Smakosz" zniszczył sygnal. świetlna obok Poczty? Czy prawda ujrzy światło dzienne???Pewnie taka przyjemność mało nie kosztuje...

Autor: bayyer01
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 10:03:18

Dość Pycówki w bursie! Emeryt a bezrobocie!

Autor: qwerty
szczegóły » Data dodania: 2012-03-30 07:23:47

http://www.tvn24.pl/-1,1739803,0,1,zmarla-18_letnia-ukrainka--ofiara-zbiorowego-gwaltu-i-podpalenia,wiadomosc.html
W ten sposób wymordowano rodzinę mojej babci ... ja sram na nich wszystkich. A historia w Farbacolu zakończyła się tak że moi rodacy schowali kitę i zesra... się przed jednym Ukraińcem - wstyd mi za ich tchórzliwość - jednak okazało się że już nie był taki odważny wystarczyło mu się przeciwstawić ... oj brak mi słów że nie potrafimy jako naród dbać o swoją polskość i być z niej dumni i waleczni ...

Autor: Adamo
szczegóły » Data dodania: 2012-03-29 21:15:43

Każdy kraj ma często "ambasadorów", którzy mu przysłowiową "wiochę" za granicami robią, serwując innym swój specyficzny "patriotyzm". Ale to jednostki, nie całe narody.

Autor: mariki
szczegóły » Data dodania: 2012-03-29 14:44:37

Może to przypadki nie występujące w wiekszości. Ale jeśli taki typ-"mrówka" siedzi sobie w pewnym mieście (innym niż Hrub.), sam zaczepia, chce 2 razy pieniędzy i twierdzi m.in.że "urzedasy to darmozjady, polska Policja to UBeki i też darmozjady; i niewiele w Pl jest polskiego" (choć trochę ma z tym racji) to po co taki typ tu siedzi i wznieca nienawiść. Kto tu wznieca niechęć do swojego Narodu... Niech jedzie może tam gdzie mu lepiej będzie jak tak mu źle, nie wiem...

Autor: katarinnka
szczegóły » Data dodania: 2012-03-29 12:32:27

No, taki typ zasługuje, żeby z liścia dostać z komentarzem: "Ogarnij się chłopie, w gościach jesteś, szanuj gospodarza". Ten chyba miał w domu ojca czy wuja "ryzuna", albo chciał przyszpanować jaki to on antypolak. Jak antypolak, to po co przyjeżdża do Polski? Debile są po obu stronach granicy. Nie znaczy jednak, że obie strony Bugu sami idioci zamieszkują. U nas też są mędrcy, co by chcieli Ukraińców za Dniepr poprzesiedlać. Nacjonalizm a patriotyzm to dwie różne sprawy, a jeśli się do tego dołączy rodzinne tragedie, wychodzi "mieszanka wybuchowa". Tak że powtórzę, może my jeszcze nie, ale nasze dzieci, wnuki...

Autor: agnieszka2609
szczegóły » Data dodania: 2012-03-29 11:50:44