Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

'marianos'

Nie rozumiem o co ci chodzi.
Kierunki stron świata na tej mapie zgadzają się w zupełności z rzeczywistymi stronami świata (czyli wschód jest na wschodzi a zachód na zachodzie). Chyba coś ci się pomyliło, ale możesz zwalić to na ostatnie burze słoneczne i zakłócenia pola magnetycznego Ziemi.
Widziałem już różne tablice tego typu i szczerze mówiąc nie zauważyłem zarzucanego wykonawcy braku profesjonalizmu. Wręcz odwrotnie, tablica według mnie prezentuje się bardzo dobrze, idealnie odwzorowując topografię terenu. Nie widziałem niestety wspomnianych wizytówek i dlatego też nie odniosę się do tej części twojej wypowiedzi.
Tak czy inaczej to raczej to nie z tablicą jest "coś nie tak" ale z tobą bo jeśli ktoś potrafi czytać mapy to patrząc na tą z tablicy na pewno pokieruje się tam gdzie trzeba. Jedyne w czym mogę się z tobą zgodzić, to to, że nie zaszkodziłoby zaznaczenie miejsca w którym się znajdujemy stojąc przed tablicą.

Autor: mlody5122
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 18:37:14

do 'KONFUCJUSZ' i 'marianos'
Zaciekawiliście mnie i poszedłem specjalnie poczytać co jest wypisane na przedmiotowej tablicy.
Otóż Konfucjuszu mylisz się - najwyraźniej czytałeś tę tablicę z małą dokładnością, bo tekst, którego brzmienie przytoczyłeś w rzeczywistości brzmi zupełnie inaczej (pewnego pięknego dnia, podczas spaceru z synem zadaj sobie jeszcze raz trud i dokładniej przeczytaj co tam wypisano).

Autor: agnieszka222
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 18:34:56

Rzeczywiście z tą wielką tablicą w parku coś nie tak.
Oprócz błędu historycznego tablica jest całkowicie źle usytuowana i wprowadza w błąd! Patrząc na plan miasta i kierując się stronami świata na pewno udamy się w niewłaściwym kierunku ! Poza tym na takim planie powinno być oznaczone miejsce gdzie się znajdujemy oraz bardzo ważne: róża kompasowa, inaczej róża wiatrów, czyli po prostu kierunki świata! Całkowity brak profesjonalizmu. Aha wykonawca podpisał się jakoś melon czy kameleon. Widziałem również wizytówki Urzędu Miasta z niewidocznymi danymi teleadresowymi z tym samym podpisem. Kompromitacja i wyrzucenie zapewne dużych pieniędzy w błoto! Natychmiastowy zwrot pieniędzy lub poprawa.

Autor: iso
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 15:23:57

A może jest to szansa na lokalny biznes. Usługi dla ludności w zakresie zakładania konta pocztowego i nauka logowania się na LH. Myślę, że wielkich pieniędzy by na tym nie zrobił, ale zawsze coś.

Autor: patrykowi3cc
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 12:12:44

Może mac powinien dac stałą ramkę na całym LH, że logowanie nie zabrania pisania głupot + dac instrukcję jak założyc mejla, problem by się rozwiązał :)
Spokojnie, wrócą.

Autor: malutka
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 11:36:41

No widzicie jak logowanie zabija brulion.

Autor: wojtek
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 08:01:48

Jak to brak spontanu?
Wcale nie - on po prostu teraz przybrał inny wyraz.
Teraz spontan zapewniają FASD i kpt. Ryba :-)
Gdyby nie oni to chyba niczego byś tu nie przeczytał. Jak na razie nowy brulion postanowili wziąć na swoje ramiona. Powodzenia Panowie.

Autor: mix123456789
szczegóły » Data dodania: 2012-01-26 00:05:55

Brak spontanu na brulionie :/

Autor: Magda
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 22:44:27

"por", przeczytaj sobie komentarze do wystąpienia posła Marka Poznańskiego. Tam odnajdziesz przykład "ludycznego kolorytu dodającego smaczku", za którym tęsknisz.

Autor: kij00
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 22:06:31

No jeżeli wolność słowa mierzysz miarą chamstwa, wulgaryzmów i pomówień, życzę ci dobrego samopoczucia. Wybacz, ale wolę "zniewolenie" w wykonaniu Fasda, Kpt. Ryby, mas, B i im podobnych, niż "wolność": kibola (z argumentem buta), krystiana, pracownika spółki, wszelkiego rodzaju piszących do.. , kazia i kilku jeszcze.

Autor: 123456aga
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 19:17:23

chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , średnio inteligentny człowiek dostrzeże , że poszły w kąt polemiki , ścieranie się poglądów , że zanikł lokalny ludyczny koloryt dodający smaczku i humoru i na koniec , tak będzie wyglądał polski internet po zadziałaniu ACTA , wolność słowa z kagańcem na buzię

Autor: jag
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 18:21:51

Najnormalniej w świecie. Mówią ci, którzy mają coś do powiedzenia.

Autor: Admin
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 17:12:08

FASD , Ryba , Ryba , FASD - super jest

Autor: duniek59
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 16:20:08

http://lubiehrubie.pl/zapowiedzi/zlot-aut-amerykanskich-hrubieszow-2012

Autor: Mar123
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 14:03:26

Mam pytanko - czy jest w Hrubieszowie dobry tapicer?

Autor: waluciarz
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 14:02:50

Rzeczywiście Fasd, zaczyna to być zabawne. Pozostało jeszcze kilka możliwości, w związku z tym proponuję szeroko zakrojoną akcję, logowania się na LH, loginem zbliżonym do mojego. Ma to bardzo społeczny i przyszłościowy wymiar. Jeżeli kiedykolwiek zdarzy się okazja ponownego głosowania na, np. plac zabaw, umiejętność zakładania konta będzie jak znalazł. Można by też wydzielić do tego celu jedno ze stanowisk w sali komputerowej HDK. Proponuję całą akcję objąć honorowym patronatem jednego z kół wędkarskich. Zawsze to jakaś forma zarybiania przecież...

Autor: oli
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 08:49:40

UWAGA!!!!
Na lubiehrubie w zakładce ogłoszenia pojawiło się niedawno ogłoszenie o pracę PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH jeśli nie chca pracować w wolątariacie ZA DARMO to niech szukają innej pracy. Jednym słowem WYZYSK!
Pozdrawiam

Autor: Chomikkkk
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 08:34:38

Kpt. Rybo
- szacun! Ty najzwyczajniej w świecie masz fanklub! Bo komuś zechciało poświęcic te 3 minuty tylko po to, aby zrobic sobie login podobny do Twojego ;) Naprawdę uważam, że powinieneś się czuc doceniony:)
Konfucjusz,
Rzeczywiście intrygujące... Nie wiem kto pisał tekst, który tam został zamieszczony, ale ewidentnie należy mu się czułe docenienie, najlepiej z imienia i nazwiska nius o Tworzącym Historię;)
Teraz pytanie do Ciebie - czy jest napisane, tak jak napisałeś niżej, że 1 września wkroczyły do HRUBIESZOWA wojska hitlerowskie?
Niezależnie od powyższego, to jest idealny przykład JAK BYC POWINNO. Otóż, wg mnie, poza ewentualnymi konsekwencjami dyscyplinarnymi (jakieś drobne upomnienie czy cuś) urzędas, który to pisał i zatwierdzał powinien byc obciążony kosztami naprawy. Czyli zamiany tych kilku liter, chyba że trzeba nową tablicą - to oczywiście całości. Jest to z jednej strony błaha sprawa (jeśli chodzi o koszta, bo wizerunkowo to strzał w stopę), ale z drugiej - jak jakiejś bidzie od informacji ipromocji można pomylic Armię Czerwoną z Armią Krajową na tablicy informacyjnej, to dlaczego burmistrz miałby nie mylic się w poważniejszych sprawach, co ciągnęłoby duże koszty?
Uważam, że odpowiedzialnosc za wykonaną pracę powinno byc podstawa jakiegokolwiek stanowiska, szczególnie w urzędach! Jak urzędnik nie chce pracowac za 2-3 tys. bo mu w razie spartaczenia czegoś grożą duże kary, to niech by zarabiał 4-6 tys., wówczas byliby lepsi ludzie, odpowiedzialnosc za pracę itd. A że połowie by się nie chciało, to by było o połowę mniej - w zupełności by wystarczyło...

Autor: Studio S
szczegóły » Data dodania: 2012-01-25 03:13:58

Panowie i Panie... Zapewne chadzacie drogą przez park miejski im.Solidarności w stronę naszego kochanego UM. Mijacie zapewne nową, piękną tablicę informacyjną postawioną w tymże parku. Ktokolwiek przeczytał od początku do końca co jest tam wypisane - stawiam mu piwo. Chyba nikt na nie nie zasłużył, albowiem któregoś pięknego dnia spacerując z synem postanowiłem zapoznać go z treścią umieszczoną na owej tablicy. Jakież było moje zdumienie i oburzenie, gdy dochodząc do zapisów o historii najbliższej, a konkretnie o wybuchu II wojny światowej odczytałem na głos mojemu synowi co następuje:
"1 września wkroczyły do Hrubieszowa wojska hitlerowskie, a 17 września wkroczyła Armia Krajowa" !!! Brawo! zakrzyknąłem Brawo! Jak tyle lat żyję, to pewnie w nieświadomości jakiejś dorastałem, bo mnie uczono, że 17 września wkroczyła do Polski Armia Czerwona. Mój 11-letni syn pewnie uznałby ten zapis za właściwy, a mnie aż krew się zagotowała. Ile kosztowała ta tablica? Co na to byli żołnierze AK? To straszna kompromitacja. Co na to nasz historyk POZI? Idźcie jutro wszyscy pod tą tablicę i przeczytajcie sobie od góry do dołu. Może jeszcze jakieś perełki wyłapiecie? Na co Wam podziemny Hrubieszów, jak naziemny jest totalnie ślepy. Że nikt tego jeszcze nie zauważył. A przecież toto stoi już jakiś czas... Ehhhh...

Autor: 1234g
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 23:58:28

O nie..........

Autor: Flet91
szczegóły » Data dodania: 2012-01-24 23:45:05