Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Szanowny Piracie_z_Karaibów.
Cechą prawdziwego łowcy jest to, że podkładając przynętę ukrywa swoje intencje, sam zresztą również pozostając w ukryciu. Nie zależy mi na tym aby licytować się, kto dłużej wypisuje głupoty na brulionie. Nie istotne też ile (ilu) jeleni się złowi. Ważne ile (ilu) skusiło się na przynętę.
Dasz wór!

Autor: tallen
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 13:24:48

'łowco jeleni'
Szczerze mówiąc to brulion śledzę dłużej niż ty i jakoś zbyt często nie widziałem twoich wpisów, a tym bardziej nie kojarzę żebyś złowił tu kiedyś jakiegoś jelenia.
Może coś przeoczyłem?
Możesz pochwalić się chociaż jednymi łowami zakończonymi sukcesem?
Powinieneś chyba zmienić swój nick usuwając z niego słowo "łowca" ponieważ jest nietrafione.

Autor: Chorąży Torpeda
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 11:12:26

Swoją obecność na brulionie datuję od ostatnich wyborów samorządowych. To właśnie wtedy odkryłem jak świetnym miejscem łowów jest Hrubieszów i okolice. Niestety, ale coraz gorsze efekty można uzyskać łowiąc na basen, zalew, żółte karteczki czy wielki, dający zatrudnienie zakład pracy na obrzeżach miasta. Ostatnio można złowić co nieco na aquapark i podziemne miasto. Niestety ale i ta przynęta podejmowana jest obecnie ostrożnie. Nie wiem co by tu wymyślić nowego.... Może linia tramwajowa albo metro?

Autor: ewoj
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 09:04:16

Jestem na LH.pl od samego momentu powstania tego portalu. Początkowo wpisywałem komentarze tylko pod artykułami na stronie głównej. Na brulion zacząłem zaglądać od dwóch lat, używając ciągle tego samego nicku. I mimo pojawiania się całego roju "podróbek" pozostanę mu wierny.

Autor: zbylaz
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 08:10:01

Nie. Ale jak już jesteśmy "logowani", to możemy siebie skojarzyć. Ja byłem Patrzący_z_góry.... Kto się odważy jeszcze?

Autor: monika333
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 01:59:03

do małolata - zadałem sobie nawet trud zrobienia zdjęć tychże wzmianek o AK. Fakt, że to już dużo czasu minęło, bo zdjęcia robiłem w ubiegłym roku w Listopadzie, więc i może teraz jest już pozmieniane. Daj maila to podeślę Ci zdjęcia jak to wtedy wyglądało.

Autor: ankabogo
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 01:45:25

A kogoś konkretnie masz na myśli B**??

Autor: camila1982
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 01:40:01

Pamiętacie początki LH? Ktoś jest który działał wtedy na forum Hrubieszowa?

Autor: mieszkaniec 44
szczegóły » Data dodania: 2012-01-29 01:35:34

A od dawna próbujesz się przyzwyczaić ?

Autor: a93
szczegóły » Data dodania: 2012-01-28 19:09:01

no tak beznadziejna jest ta strona że az muszę to napisać.Nie mogę się wogóle przyzwyczaić no i brakuje mi dawnego wyglądu.Albo to ja juz oślepłam ze starosci. Oddajcie mi moje kochane lubiehrubie bo to jest beznadziejne i tyle

Autor: xxx1
szczegóły » Data dodania: 2012-01-28 17:20:36

Zgadzam się z przedmówcami. Jedyny błąd to nie dodanie miejsca gdzie jest mapa. Ale i tak osoba potrafiąca czytać mapę logicznie widziałaby park, w sumie jedyne zielone miejsce w centrum no i są tabliczki z nazwami ulic i by odnalazła po legendzie ulic, a róża wiatrów by nic nie dała bo kto chodzi z busolą a jak ma taką w telefonie to i ma mapę. Jest wiele nowych tablic z mapami np. na ul. Rynek, Mickiewicza, Żeromskiego, Zamojska ale jak ktoś nie potrafi jej przeczytać to nigdy nigdzie nie trafi nawet będąc na visa vie punktu informacji, albo po godzinach urzędowania zapomni języka w buzi.

Autor: hrubek2010
szczegóły » Data dodania: 2012-01-28 01:03:10

Co do tablicy w parku szanowny krytykancie, nie zadałeś sobie trudu przeczytania (chyba osobiście nie czytałeś) treści - nie jest napisane, że wkroczyły 1 września, lecz we wrześniu co do przekręcenia wyrazu od dawna jest to poprawione. Poza tym nie przeszkadza ci wandalizm jaki jest na tej tablicy dokonywany, mianowicie wlepki taksówkarzy oraz wydrapywania m.in. lokalizacji Policji. Traktować należy twoje spostrzeżenia jako wycieczkę osobistą do pewnych osób. Co do wyrysowania mapy to jest wyrysowana na podstawie zdjęć satelitarnych z stycznia 2011r. A lokalizacja była naniesiona tzw ,,kursorem" tylko komuś przeszkadzał - chyba że tobie, a palce same drapały. Może jeszcze powinna mówić głosem Hołowczyca, żebyś zrozumiał gdzie co i jak. Ze wszystkim problem - światła problem, parkingi problem, logowanie na portalu problem ...

Autor: asia
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 21:03:45

Ooo,nie trzeba akceptowac regulaminu co wpis:) Widac Admin słucha swojego Demosu :D
PS Jak spojrzałem na zdanie powyżej, to od razu się zastanowiłem, czy może nie wpadłem na login lub hasło ;)

Autor: jadzka
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 20:36:39

Ale to w końcu napis na tablicy przy parku głosi, że jaka armia weszła 17 września?

Autor: basia
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 20:34:31

Niestety ale do tablic Hrubieszów nie ma szczęścia. Może bierze się to stąd, że urzędnik w zasadzie nie myśli. Urzędnik wykonuje.
O to na jednej z ulic Osiedla Sławęcin, można przeczytać, że "Modernizację drogi ul. Orzeszkowa, os. Sławęcin dofinansowano z terenowego Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych...".
I w zasadzie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owa tablica ustawiona jest przy ulicy Elizy Orzeszkowej, co zresztą dobitnie głosi umieszczona na słupku tabliczka.

Autor: Olsen
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 19:31:56

'marianos'

Nie rozumiem o co ci chodzi.
Kierunki stron świata na tej mapie zgadzają się w zupełności z rzeczywistymi stronami świata (czyli wschód jest na wschodzi a zachód na zachodzie). Chyba coś ci się pomyliło, ale możesz zwalić to na ostatnie burze słoneczne i zakłócenia pola magnetycznego Ziemi.
Widziałem już różne tablice tego typu i szczerze mówiąc nie zauważyłem zarzucanego wykonawcy braku profesjonalizmu. Wręcz odwrotnie, tablica według mnie prezentuje się bardzo dobrze, idealnie odwzorowując topografię terenu. Nie widziałem niestety wspomnianych wizytówek i dlatego też nie odniosę się do tej części twojej wypowiedzi.
Tak czy inaczej to raczej to nie z tablicą jest "coś nie tak" ale z tobą bo jeśli ktoś potrafi czytać mapy to patrząc na tą z tablicy na pewno pokieruje się tam gdzie trzeba. Jedyne w czym mogę się z tobą zgodzić, to to, że nie zaszkodziłoby zaznaczenie miejsca w którym się znajdujemy stojąc przed tablicą.

Autor: mlody5122
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 18:37:14

do 'KONFUCJUSZ' i 'marianos'
Zaciekawiliście mnie i poszedłem specjalnie poczytać co jest wypisane na przedmiotowej tablicy.
Otóż Konfucjuszu mylisz się - najwyraźniej czytałeś tę tablicę z małą dokładnością, bo tekst, którego brzmienie przytoczyłeś w rzeczywistości brzmi zupełnie inaczej (pewnego pięknego dnia, podczas spaceru z synem zadaj sobie jeszcze raz trud i dokładniej przeczytaj co tam wypisano).

Autor: agnieszka222
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 18:34:56

Rzeczywiście z tą wielką tablicą w parku coś nie tak.
Oprócz błędu historycznego tablica jest całkowicie źle usytuowana i wprowadza w błąd! Patrząc na plan miasta i kierując się stronami świata na pewno udamy się w niewłaściwym kierunku ! Poza tym na takim planie powinno być oznaczone miejsce gdzie się znajdujemy oraz bardzo ważne: róża kompasowa, inaczej róża wiatrów, czyli po prostu kierunki świata! Całkowity brak profesjonalizmu. Aha wykonawca podpisał się jakoś melon czy kameleon. Widziałem również wizytówki Urzędu Miasta z niewidocznymi danymi teleadresowymi z tym samym podpisem. Kompromitacja i wyrzucenie zapewne dużych pieniędzy w błoto! Natychmiastowy zwrot pieniędzy lub poprawa.

Autor: iso
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 15:23:57

A może jest to szansa na lokalny biznes. Usługi dla ludności w zakresie zakładania konta pocztowego i nauka logowania się na LH. Myślę, że wielkich pieniędzy by na tym nie zrobił, ale zawsze coś.

Autor: patrykowi3cc
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 12:12:44

Może mac powinien dac stałą ramkę na całym LH, że logowanie nie zabrania pisania głupot + dac instrukcję jak założyc mejla, problem by się rozwiązał :)
Spokojnie, wrócą.

Autor: malutka
szczegóły » Data dodania: 2012-01-27 11:36:41