Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Witam opowiadanie że za oprawe zaplaciles ok albo że nic nco laska itp jest nieprawdziwe np z mojego doswiadczenia cichoburz i okolice ślub 900zl ta co laska a ile dają 900 nie zadurzo prosze Ks. Nie dyskutuje jak sie nie podoba to idźcie gdzieś indziej. Pogrzeb Trzeszczany 900zl w 2010r byl tak ks Grzegorz proboszczem Uchanie 1000zl wienc niema nic tylko co łaska z prawdo moi przedmuwcy mijają

Autor: autokar
szczegóły » Data dodania: 2017-07-11 07:27:18

colaska.pl
Daj na WOŚP i weź ślub w urzędzie albo nawet tam gdzie sam chcesz ostatnio mówili w tv że na Huczwie na łodzi jeszcze nie było.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-07-10 12:12:42

Bywasz w kościele wtedy kiedy musisz czy trochę częściej?? Jak uważasz że nie powinieneś to po prostu nie płać. Mi w mojej parafii (ani Hrubieszów ani okolice). Ksiądz za chrzest nie chciał wogole pieniędzy. Dopiero jak go przekonałem że mnie stać i chce złożyć ofiarę - to przyjął. Taka sama sytuacja jest przy okazji każdej kolendy. Jak brałem ślub parę ładnych lat temu to oplacilem tylko oprawę muzyczną.
.
Prawdą jest taka że jak ktoś traktuje Kościół jako instytucje usługowa to tak samo jest traktowany.

Autor: byly hrubieszowiak
szczegóły » Data dodania: 2017-07-10 09:17:37

Witam serdecznie Hrubieszów oraz gminy powiatu.Mam pypytanie ile księża waszych parafii biorą za np pogrzeb ślub chrzest proszę o komentarze i przybliżyć ile płacimy choć nie powinniśmy

Autor: tomex642
szczegóły » Data dodania: 2017-07-08 17:59:53

Znaloziono klucze na ul pilsuckiego kolo stokrotki kon.881566043

Autor: graszka13
szczegóły » Data dodania: 2017-07-08 13:05:47

"Wyrwałem chwasta"? pamiętacie ten tekst z "Psów 2 - Ostatnia krew" Pasikowskiego? To oczywiście nie dotyczy szanownych i szanowanych reprezentantów społeczeństwa! Żeby się Boże broń nie poczuli urażeni! Nie bierzcie tego do siebie miłościwie nam panujący, ja po prostu lubię kino polskie! A kolejność moich wpisów jest wyłącznie dziełem przypadku! :)

Autor: Bożydar
szczegóły » Data dodania: 2017-07-05 09:07:02

swoją drogą, godzili się nawet na dewastacje mienia (zniszczone drogi powiatowe)... tam łączyły się wszystkie lokalne nitki, ale co z tego mieli Wójtowie Gmin Werbkowice i Horodło? Zrezygnowali z dochodów do budżetu z należnych ich gminom opłat koncesyjnych. Niech nie ściemniają tylko, że o niczym nie wiedzieli!(...)

Autor: Bożydar
szczegóły » Data dodania: 2017-07-05 08:58:50

Do kopalni piasku w Strzyżowie wiedzie droga gruntowa. Teren, choć leży w Nadbużańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, staje się składowiskiem śmieci. Wywrotki z wielu regionów Polski dniami i nocami zwożą tam odpady, które od razu są zakopywane. Kopalni pilnuje pracownik firmy. Nikt obcy nie ma wstępu. Sprawę bada Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska w Zamościu.
Temat nielegalnych kopalni piasku w powiecie hrubieszowskim ma wiele wątków. Ale wspólnym mianownikiem wydaje się być starosta Józef Kuropatwa.
Kto za to wziął i ile? Kto podzielił miliony między siebie? Kto tu ściągnął te inwestycję, żeby zarobić fortunę? Kto był na tyle przebiegły? Kuropatwa - nikomu nie uwłaczając - nie wygląda na takiego. Za to jest chytry... i ktoś miał świadomość tego! (...)

Autor: Bożydar
szczegóły » Data dodania: 2017-07-05 08:43:26

Witam serdecznie ,potrzebuje informacji w sprawie cen usług remontowych ,wymiana ościeżnic ,układanie terakoty,gładzi,malowanie.

Autor: eco
szczegóły » Data dodania: 2017-07-03 09:43:52

Zamiast tym basenem niech samorząd zapewni wsparcie finansowe dla PKP InterCity aby uruchomili pociąg.

Autor: #Młody_Hrubieszowiak :)
szczegóły » Data dodania: 2017-07-02 10:46:14

Widzę, ze mowa o jakimś projekcie i ze część z tych planów jest zawarta w jakimś projekcie. Tylko jaka część i w jakim projekcie?;)

Autor: Got
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 15:25:31

To marzenia Burmistrza czy może oznaka nieuchronnie zbliżających się wyborów samorządowych? ;) Zawsze wtedy jest temat basenu. Każdemu wolno marzyć, tylko skąd miliony na realizację tych marzeń?

Autor: Got
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 15:24:02

Podtrzymania populacji komarów. A tak w ogóle to jaka ma być zielona?

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 14:15:08

a ta niebieska bajura to dla jakich celow?

Autor: lewin
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 13:40:09

Dobra ok, temat zegara już mi się znudził.
Porozmawiajmy o czymś ważniejszym czyli o nowym pomyśle zagospodarowania HOSiR baseny etc.
http://www.miasto.hrubieszow.pl/sites/default/files/pliki/ghrubieszowska/201706_gh_int.pdf?943

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 12:22:25

B, nie sprowadzaj tego tematu do absurdu. Nie jest to problem, nie jest to bolączka tego miasta ale może być irytujące, może śmieszyć... i skoro nie jest problemem to dlaczego nikt tego nie naprawi? Żyjemy w XXI wieku ;)
A moim zdaniem, zegar w miejscu publicznym wskazujący nieprawidłowo czas.... może irytować. Takie jest moje zdanie...
Pamiętaj B, ze diabeł tkwi w szczegółach.... innymi słowy bardzo ważna jest dbałość o detale

Autor: Got
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 11:32:52

Got przecież jes nie raz napisał, że ów zegar jest nastawiany co jakiś czas i nawet był wymontowany do naprawy. W hru zegarmistrz potrafi tylko baterię wymienić po cenie jak za zboże i teleskop w pasku. Może ten mechanizm pewnie kwarcowy nie da się naprawić, producenta brak a wsadzenie takiego jak masz w kuchni będzie się wiązało z wymianą baterii co jakiś czas a jak jakiś bystrzak zobaczy pierwszy od miejskiego zegarmistrza, iż zegar się spóźnia lub w ogóle nie chodzi to znowu afera będzie. Więc może aby załagodzić napięcia w społeczeństwie aby nie robić wcześniejszego referendum za odwołaniem Burmistrza może lepiej tego zegara się pozbyć. Na jakiś czas jak emocje już opadną jak po wielkiej bitwie.... bla bla wstawić jakiś konkretny z przetargi za dziesiątki tys złotych a ludzie na tej Ludnej dalej niech sobie zęby wybijają na krzywej drodze.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 08:48:04

To chyba największy problem od lat! Tematy fryzjerek czy kosmetyczek to pikuś. Zegar na który jes patrzy codziennie i w kajecik notuje każde spóźnienie jest najważniejszą sprawą w tym mieście. Bo jak twierdzi, senior nie nosi zegarka i na klan się spóźni a ja myślę iż senior to szybciej będzie miał zegarek niż młody bo taki ma w telefonie no ale przecież każdy ma telefon w kieszeni a statystycznie to nawet z 1,5 telefonu w kieszeni. Ty tam łazisz i patrzysz na ten cyferblat non stop. Taki turysta jak się załapie na błędny czas popatrzy raz i ewentualnie skoryguje ze swoim. Może jestem jakiś inny ale nawet w Krakowie patrzyłem na telefon sprawdzając kiedy będzie hejnał a ostatnio w Wawie to nawet nie zerknąłem na zegar na pałacu jak czekałem na ztemke. Strasznie wyolbrzymiasz pseudo problem. Problem, który sam wymyśliłeś taki wspomniany przez Ciebie senior to bez zegarka trafi na paciorki w tv trwam i wie, że nie może ufać temu zegarowi.
P.S. Żarcik. Może strasznie Ci się nudzi w tym mieście i czas Ci wolniej leci ;)

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 08:34:24

Zegar nie jest największym problemem, ale zgadzam się z jes.... świadczy to o bylejakości i tandecie. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego tak bronicie tego zegara i osób odpowiedzialnych? Przecież to naprawdę nie powinien być najmniejszy problem!
Zegar ma chodzic co do sekundy prawidłowo i koniec tematu!!! Nawet to jest problemem w tym mieście?

Autor: Got
szczegóły » Data dodania: 2017-06-30 08:22:10

nie wiedziałem, że największym problemem tego miasteczka jest para ratuszowy zegar, rzekomo wizytówka miasta, a ja dla rownowago zapraszam na spacer ulica Targową , Ludną i przyległą okolicą, to jest prawdziwa wizytówka miasta, nigdzie nie widziałem tak zagospodarowanego ścisłego centrum, pomijam piekne Sudki i dom gdzie urodził sie Orensztajn, zreszta co bede opisywał,zapraszam na spacer, na deptak gdzie mozna usiąść przy filiżance kawy lub herbaty, zjeść lody i podumać o wizytówce miasta

Autor: taki
szczegóły » Data dodania: 2017-06-29 22:05:56