Brulion.Hrubie.pl

A A A

Brulion

Panie B D o nicku B** dlaczego odnosisz się tylko do samej daty agresji na Polskę a nie konsekwencje jakie za sobą niosła. Śmierć tysięcy żołnierzy , Katyń , Kozielsk ,Miednoje . Tysiące rodzin wywiezionych na Syberię w bydlęcych wagonach , głód , choroby ,mróz , wyniszczająca praca na mrozie , którego ty nawet nie miałeś okazji nigdy poznać .Tragedia rozdzielonych rodzin , tysiące sierot na nieludzkiej ziemi - jeszcze dziś są tacy , którzy tam jadą żeby zapalić znicz chociaż w przybliżonym miejscu grobu rodziców . Rozczulacie się nad młodzieżą , która ma teraz wszystko w nadmiarze no i spokój.

Autor: Grot
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 16:22:06

Grot zluzuj. W Warszawie i innych miastach normalnie odbywają się festyny, pikniki rodzinne, koncerty, eventy. Szkoła jest od tego aby nauczyć co było 17 września o napaści ZSRR, Zaleszczykach i między innymi haniebnym rozkazie Rydza o nie podejmowaniu walki z najeźdźcą ze wschodu i nie przez wyczerpane oddziały jak piszesz ale z Kop, policja państwowa i jednostkami tylowymi, zapasowymi, rezerwowymi czy improwizowanymi. Na szczęście niektórzy podejmowali walkę jak Dobrzanski. W mieście z tego co widziałem oczywiście odbyły się stosowne uroczystości. Miasto świętuje swoje święto ale tobie nie pasuje, że to wypadło w niedzielę za rok niedziela nie wypadnie już 17tego powiesz dlaczego nie za tydzień. Następny mądry wyskoczy że jest rocznica II rozbioru na skutek czego była insurekcja i III rozbiór zasłania kibitki, rusyfikacja, germanizacja, 123 lata niewoli (Hrubieszów więcej)... Jak komuś wesele wypadnie 17tego odmowisz?

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 14:24:06

Witam. Czy w hrubieszowie przyjmuje lekarz hematolog? Czy ktos moze mi polecic dobrego hematologa?

Autor: iza.b
szczegóły » Data dodania: 2017-09-18 12:35:51

zwróćcie uwagę przy kupowaniu przetworzonej zywnoci czy w składzie jest przypadkiem olej palmowy, ostatnio ze względu na swoja taniochę zastapił rodzime oleje rzepakowe i inne, pchany jest do wszystkiego, ciast, białego pieczywa, jogurtów, sałatek itd itd, zwróćcie jeszcze uwagę na jedno co już jest podnoszone przez Czechów grożą oni zakazem sprzedarzy na swoim terenie innej zywności niż w krajach zachodnich, a praktyka jest taka że w takim samym opakowaniu ale przeznaczonym na rynek angielski dodanym olejem jest olej rzepakowy a na rynek wschodnieuropejski jest on zastapiony olejem palmowym, anglicy u siebie zakazali stosowania tego rakotwórczego i zapychajacego zyły oleju a nam wciskaja

Autor: stefan19
szczegóły » Data dodania: 2017-09-17 14:36:47

,, Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" Tak panie burmistrzu !!! Trzeba mieć takt , odrobinę wyczucia i godności . Jak można w takim dniu ,dniu kiedy 78 lat temu Związek Radziecki napadł na Polskę mordując żołnierzy wycieńczonych walkami z Niemcami a także ludność cywilną organizować festyny koncerty i zabawy ? Za parę lat ci młodzi ludzie powiedzą że ten dzień kojarzy im się z przyjemnościami , radością bo superburmistrz zafundował im imprezę zamiast apelu pamięci , składania wiązanek palenia zniczy . Tych miejsc pamięci jest trochę w okolicy. Czy ci młodzi ludzie będą pamiętać o tych , którzy oddali życie po to aby oni teraz mogli żyć bez lęku i obaw ?

Autor: Grot
szczegóły » Data dodania: 2017-09-16 18:50:34

o jak moderator ładnie czyści brulion z komentarzy, wczoraj było trochę więcej i na aktuallny temat

Autor: skandy
szczegóły » Data dodania: 2017-09-15 08:39:52

A różnica między mną a Tobą grzechu polega na tym, że oni Ciebie karmią - dlatego rozumiem desperację z jaką ich bronisz, walczysz w ten sposób o własne być albo nie być - a ja chcę tylko dla szkodników sprawiedliwości. :) Chcę żeby przestali działać na szkodę tego powiatu! Co złego w tym widzisz funkcjonariuszu partii ludowej? ;)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 08:23:33

Grzesiu, jak się będziesz tak podniecał to Cię Kuropatwa ani PSL nie wynagrodzą za wpisy. ;) Takie okazywanie emocji jest nieprofesjonalne. :)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 08:11:45

Krebs - ile ty człowieku możesz mieć w sobie nienawiści do ludzi!! ktoś nadepnął Ci na coś? psychiczny jesteś. dobrze, że prawde mówisz ale po telewizjach latasz. na emeryturze jesteś już panie K. sam w tym syfie siedziałeś. ogarnij się, przyjdzie i czas na ciebie. a kronikarz miał się ujawnić i gdzie jest? podobno siedzi w uchaniach w gminie na stanowisku. oczywiście bez znajomości, konkurs nie był ustawiony. no gdzież.... buahahhahaha!

Autor: grzechu1234
szczegóły » Data dodania: 2017-09-08 07:59:05

emocje to zły doradca, polecam Nerwosol

Autor: hrubek2
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 16:38:04

Kompleksy to chyba masz Ty. Zając dwa miesiące temu odpowiedział innemu mieszkancowi tak "Rzeka Huczwa i jej kanał "ulgi" jest własnością i zarządzany przez Wojewódzki Zarząd Urządzeń i Melioracji Wodnych w Lublinie. Także zgłaszaliśmy ten problem wykoszenia rzeki i kanału więc mamy nadzieje że to w końcu uczynią. Podzielam Pana zdanie że nie jest to dobra wizytówka. Pozdrawiam." Pewnie oczekujesz, że miasto wykosi? A Ty za swoje hajsy też posesję u sąsiada byś sprzatal bo jest tam syf? Widocznie lublin ma gdzieś chwasty w rzece tak jak starosta drogi powiatowe w mieście.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 15:42:39

grzechu, nikt nie wątpi, ze Twój pryncypał jest niewinny. Ile ktoś nielegalnie zarabiał na zatruwaniu środowiska dzięki Kuropatwie i spółce? Bo to on wydaje decyzję, a potem na bieżąco i szczegółowo nadzoruje i kontroluje rekultywację... czy kopalnię? ;) Bo już nie wiem! :))
Ale tak ma być. Minister Nowak poleciał za zegarek a Kuropatwie Prokuratura w Janowie Lubelskim umorzyła nieujawnienie w oświadczeniach majątkowych kilkuset tysięcy. To jest właśnie polskie państwo...
Czy to prawda, że w Strzyżowie dla prokuratury pracował ten sam rolnik, który wcześniej pilnował wysypiska i zasypywał przywożone przez TIR-y śmieci??? Tak słyszałem.... ze wcześniej płacili mu śmieciarze a teraz prokuratura... i że kopią w odpowiednich miejscach? ;) Dziwny kraj.
Jednak grzechu Twój wąsaty guru popłynie. Niebawem pojawi się dłuższy reportaż telewizyjny a do finiszu zbliżą się pozostałe śledztwa. Osiem wątków? :) Nie ciesz się za wcześnie. Bo i umorzenie z Janowa przejął podobno Zamość! :)

Autor: Krebs
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 15:30:38

News z ost. chwili. W Dzienniku Wschodnim czytamy. Prokuratorzy przetrząsnęli nielegalne wysypisko w Strzyżowie. Prokuratorzy pracowali dzień w dzień na wyrobisku w Strzyżowie, pobrali próbki odsłoniętych śmieci i gleby, które zostały przekazane do szczegółowej analizy. Zadaniem śledczych było sprawdzenie czy wśród zalegających tam śmieci nie znajdują się chemikalia czy odpady pomedyczne. Nie znaleźli takich śladów, niemniej jednak należy poczekać do ostatecznej analizy laboratoryjnej. Jeśli okaże się, że w Strzyżowie znajdują się zwykłe śmieci komunalne to prokuratorzy będą mieli do czynienia jedynie z procederem fałszowania dokumentacji przewozowych i nie wykonaniem wymogów zezwolenia wydanego przez starostę hrubieszowskiego przez firmę, która pod pretekstem rekultywacji zwoziła do wyrobiska śmieci. Jeżeli natomiast wyjdzie na jaw, że zwożono tam odpady szkodzące zdrowiu ludzkiemu i zagraża faunie i florze terenu będzie podlegało to pod kk i groziło karą od 3 m-cy do 5 lat pozbawienia wolności dla osób firmie zwożącej te odpady. Prokuratorzy zgromadzili również pełną dokumentację ze starostwa UG w Horodle, WIOŚ, Komendy Powiatowej, a także dokumenty odpowiedzialnej za „rekultywację” firmy Krusz-Piask z Leżajska oraz innych firm. Na tym etapie nie ma mowy o postawieniu komukolwiek zarzutów, w tym także korupcyjnych, a postępowanie toczy się w sprawi, a nie przeciwko konkretnym osobom….

Autor: grzechu1234
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 14:04:53

B**. człowieku tobie zawsze pod góre, ale kompleksy mozna leczyć

Autor: hrubek2
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 11:30:15

Przecież się upominało. Zbieraj informacje z wielu źródeł. A że Lublin nic nie robi to co im zrobisz? Zresztą obudziłes się z tematem jak zaraz stan wody będzie wzrastał.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-09-07 10:04:47

dlaczego nikt nie widzi zarosnietego całkowicie kanału Ulgi od mostu sławęcińskiego do zbiornika Śluza rowniez całkowicie zarosnietego, dlaczego miasto nie upomni zarządce cieku o obowiazku oczyszczania i kanału i zbiornika nie mówiac o rzece która wyglada tak samo

Autor: hrubek2
szczegóły » Data dodania: 2017-09-03 12:38:16

W dniu 2 września wchodzi w życie ustawa zakazująca propagowanie komunizmu itd. Co Szanowni Radni Miejscy zrobili w sprawie zmiany nazwy ul .Janka Krasickiego? Może są jeszcze inne kwiatki propagujące komunizm w Naszym Hrubku?
Po tym terminie Wojewoda z urzędu będzie miał prawo do zmiany nazwy !!!

Autor: hrubieszowiaczek
szczegóły » Data dodania: 2017-08-28 21:44:58

I co? Chcesz powiedzieć, że pierwszą ścieżkę rowerową na Zeromskiego kretyni włożyli kostką? Zamiast za pół darmo zrobić pas ruchu rowerów na wymalowanym poboczu i to w dwie strony i na całej długości ulicy.

Autor: B**
szczegóły » Data dodania: 2017-08-26 12:42:55

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-najwieksza-zakale-ulic-i-drog-stanowia-obok-pieszych-rowerzy,nId,2432481

Autor: taki
szczegóły » Data dodania: 2017-08-25 10:00:24

lewin kolego. 1 msc temu jechalem to jedno wahadlo swiatla a tak to super odremontowana droga. pozdrawiam

Autor: Zbigniew1962
szczegóły » Data dodania: 2017-08-20 00:12:43